234348-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Levering van een SaaS-applicatie voor het beheer van stemlocaties, vrijwilligers en telprocesmonitoring tijdens verkiezingen
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van een SaaS-applicatie voor het beheer van stemlocaties, vrijwilligers en telprocesmonitoring tijdens verkiezingen
BeschreibungLevering van een SaaS-oplossing voor het beheer van stemlocaties, vrijwilligers en telprocesmonitoring tijdens verkiezingen 328.700,-
Interne Kennung2025-PBZ-497
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
LosLOT-0000
TitelVrijwillige transparantie SaaS- Applicatie Stembureau Manager
BeschreibungDe gemeente Utrecht is voornemens een overeenkomst te sluiten voor de levering van een SaaS-applicatie. Deze unieke applicatie zal worden ingezet voor: - het beheren van stemlocaties en vrijwilligers op stembureaus en andere locaties, waarbij op basis van het adres van de vrijwilliger een stemlokaal wordt aangeboden en op basis van de ervaring van de vrijwilliger de beschikbare functies en trainingen worden getoond, - het aanmelden van adoptieteams voor een stemlokaal - het registreren van de aanwezigheid van vrijwilligers op de centrale tellocatie door middel van het scannen van een QR-code; - het monitoren van het telproces tijdens het centraal tellen. De monitoring vindt plaats door middel van het scannen van stembussen en/of processen-verbaal. Met deze oplossing wordt beoogd een efficiënte en transparante werkwijze te realiseren tijdens verkiezingen. Hierbij ligt de focus op gebruiksvriendelijkheid, nauwkeurigheid in het registreren en monitoren, en het ondersteunen van een gestroomlijnd verkiezingsproces. 328.700,-
Interne Kennung1