2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - HORECA benodigdheden Helsdingen
Beschreibung: Om de horecabenodigdheden voor locatie Helsdingen in te kopen, heeft de opdrachtgever behoefte aan een aanbesteding die zowel food- als non-foodproducten omvat. Deze producten moeten bijdragen aan het waarborgen van kwaliteit, voldoen aan de eisen van duurzaamheid en ondersteuning bieden aan het operationele proces van de horecagelegenheid. De inkoopbehoefte is breed en omvat zowel basisvoorzieningen als meer specifieke producten die noodzakelijk zijn voor het dagelijks gebruik in de horeca. -
Interne Kennung: IBMN-2023-VIJ-AH-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen. -
Interne Kennung: 1