See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van ophaalwagens (CNG) voor de afvalfractie 'glas'
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aankoop en levering van 6 vrachtwagens, aangedreven op CNG, dienst voor het inzamelen van de afvalfractie glas. De opdracht is verdeeld in 3 percelen: Perceel 1: 1 vrachtwagen ’16 ton’ Perceel 2: 4 vrachtwagens ’19 ton’ Perceel 3: 1 vrachtwagen ’26 ton’ Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin art. 2, 20° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne Kennung: YO/2025/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - 16 Ton
Beschreibung: Perceel 1 betreft één ophaalwagen met een hoogst toegelaten gewicht van 16 Ton en een 4X2 aandrijving.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - 4 wagens 19 ton
Beschreibung: Perceel 2 betreft 4 ophaalwagens van 19 ton
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: YO/2025/01 - 3
Beschreibung: Perceel 3 betreft 1 ophaalwagen van 26 ton
Interne Kennung: 3