2. Verfahren
Verfahren
Titel: Partnerschap voor de ontwikkeling en nieuwbouw van de Schrijversbuurt
Beschreibung: Woonopmaat staat voor een enorme opgave om haar bezit toekomstbestendig te maken en waar mogelijk uit te breiden; de behoefte aan een goede en betaalbare woning is ook in de noordelijke IJmond onverminderd groot. De gemeente Heemskerk wil groeien naar een inwonertal van 40.000+. Dit zorgt voor een gedeelde ambitie en –opgave ten aanzien van het uitbreiden van de woningvoorraad. Daarbij hebben we te maken met een voor een groot deel ouder bezit uit de jaren vijftig-zeventig van de vorige eeuw. Dit geldt ook voor het project ‘Schrijversbuurt’. De Schrijversbuurt bestaat uit voornamelijk oude en “versleten” kleinere eengezinswoningen die plaats moeten gaan maken voor een moderne, nieuwe en klimaatadaptieve buurt. Een buurt die een thuis gaat worden voor een gedifferentieerde doelgroep. Het projectteam is op zoek naar een projectpartner die samen met haar de nieuw te bouwen woningen kan ontwerpen en realiseren. Die bewoners meeneemt en begeleidt in iedere fase van het project. Uiteindelijk Minimaal 630, maximaal 730 woningen zowel grondgebonden woningen en gestapelde woningen. Zie voor nadere duiding de aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1