2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup biletów miesięcznych dla dzieci i młodzieży dojeżdżających do jednostek oświatowych na terenie Gminy Wąsosz wraz z zapewnieniem opieki w terminie 01.01.2025 r. – 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przewozach dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wąsosz wraz zapewnieniem opieki, do placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy Wąsosz wraz z odwozem po zakończonych zajęciach szkolnych do miejsc zamieszkania. Przewozy będą świadczone na podstawie biletów miesięcznych dla dzieci zgodnie z art. 5 ust.1 ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do bezpłatnych i ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz. U. z 2023 r., poz. 2778) z pierwszeństwem przejazdu dzieci i młodzieży z imiennym, szkolnym biletem miesięcznym oraz opiekunów z biletem (cena biletów zostanie ustalona w niniejszym postępowaniu). Przejazdy będą realizowane środkami komunikacji publicznej realizowanymi w ramach linii regularnych – publicznych na trasach określonych w załączniku nr 8 do SWZ, na utworzonych przez Wykonawcę liniach.
Vorherige Bekanntmachung: 613389-2024
Interne Kennung: BI.271.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34980000 Fahrscheine
Menge: 380 Stück