2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zestaw do pomiarów izotopów alfa/beta promieniotwórczych z zastosowaniem metody ciekłoscyntylacyjnej wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Zestaw do pomiarów izotopów alfa/beta promieniotwórczych z zastosowaniem metody ciekłoscyntylacyjnej wraz z wyposażeniem
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38341000 Strahlenmessgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück