234470-2025 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II’’.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II’’.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa w ramach zadania pn.: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego”.
Interne KennungIZ.273.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. 2. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 3.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 5. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia. 6. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 7. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 8. Zamawiający nie przewiduje wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 9. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 10. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 11. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelPowiat Biłgorajski, gmina Biłgoraj
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących modernizacji EGiB, utworzenia oraz poprawy jakości cyfrowych baz BDOT500 oraz GESUT - obejmujących zakres obszarowy jednostki ewidencyjnej 060203_2 Biłgoraj (obręby ewidencyjne: Andrzejówka, Brodziaki, Bukowa, Ciosmy, Dąbrowica, Dyle, Ignatówka, Kajetanówka, Korytków Duży, Nadrzecze, Bidaczów Nowy, Bukowina Las, Rapy Dylańskie, Ruda Solska, Ruda Zagrody, Smólsko Duże, Smólsko Małe, Sól, Bidaczów Stary, Wola Dereźniańska, Dereźnia Solska, Dereźnia Zagrody) - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2. Mając na względzie zapisy zawarte w OPZ na modernizację, utworzenie oraz poprawę jakości cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 3. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresem: 060203_2 Biłgoraj http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap1-geodezja2/Czesc%2003%20-%20Powiat%20Bi%C5%82gorajski%2C%20gmina%20Bi%C5%82goraj%20%28za%C5%82.%20nr%203%20do%20SWZ%29.zip 4. OPZ określa Załącznik Nr 1.1. do SWZ - dotyczy części 1 zamówienia.
Interne Kennungczęść 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse
LosLOT-0002
TitelPowiat Biłgorajski, miasto Goraj
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących modernizacji EGiB - obejmujących całą jednostkę ewidencyjną 060206_4 Goraj miasto - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2. Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na modernizację, utworzenie oraz poprawę jakości cyfrowych baz danych: EGiB, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 3. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresem: 060206_4 Goraj miasto http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap2-geodezja2/Czesc%2045%20-%20Powiat%20Bilgorajski%2C%20gmina%20Goraj%20Miasto%20%28za%C5%82.%20nr%2045%20do%20SWZ%29.zip 4. OPZ określa Załącznik Nr 1.2. do SWZ - dotyczy części 2 zamówienia.
Interne Kennungczęść 2 zamówienia
LosLOT-0003
TitelPowiat Biłgorajski, obszar wiejski Goraj
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących modernizacji EGiB - obejmujących całą jednostkę ewidencyjną 060206_5 Goraj - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2. Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na modernizację, utworzenie oraz poprawę jakości cyfrowych baz danych: EGiB, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 3. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresem: http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap2-geodezja2/Czesc%2046%20-%20Powiat%20Bilgorajski%2C%20gmina%20Goraj%20obszar%20wiejski%20%28za%C5%82.%20nr%2046%20do%20SWZ%29.zip 4. OPZ określa Załącznik Nr 1.3. do SWZ - dotyczy części 3 zamówienia.
Interne Kennungczęść 3 zamówienia