2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP NOWYCH MASZYN I URZĄDZEŃ WYPOSAŻONYCH W ROZWIĄZANIA ROLNICTWA 4.0 WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyn rolniczych w podziale na części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen, 16141000 Düngemittelstreuer, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 38127000 Wetterstationen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ciągnik rolniczy
Beschreibung: Ciągnik rolniczy o mocy 140 KM . • Ciągnik rolniczy fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowany w 2025 lub 2026 roku, gotowy do użytku
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji i wznowień
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw uprawowo siewny
Beschreibung: Zestaw uprawowo siewny • Siewnik nabudowany na bronie wirnikowej
Los: LOT-0003
Titel: Siewnik punktowy
Beschreibung: Siewnik punktowy • Siewnik 6 rzędowy ze zmiennym rozstawem od 45 do 80 cm
Haupteinstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
Los: LOT-0004
Titel: Rozsiewacz nawozu z belką wysiewającą
Beschreibung: Rozsiewacz nawozu z belką wysiewającą • Pojemność min. 1900 l
Haupteinstufung (cpv): 16141000 Düngemittelstreuer
Los: LOT-0005
Titel: Opryskiwacz polowy
Beschreibung: Opryskiwacz polowy • Pojemność min. 1000 l • Maszyna zawieszana
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Los: LOT-0006
Titel: Pielnik 6-rzędowy
Beschreibung: • Pielnik 6 rzędowy ze zmiennym rozstawem od 45 do 75 cm
Haupteinstufung (cpv): 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen
Los: LOT-0007
Titel: Dron rolniczy
Beschreibung: • Dron fabrycznie nowy • Możliwość wykonywania oprysków oraz rozsiewania nawozów oraz kruszynka
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Los: LOT-0008
Titel: Dron z kamerą multispektralną
Beschreibung: • Wyposażony w kamery RGB minimum 20 MP i mutlispektralne minimum 4 pasma: Green, Red, Red Edge, NIR,
Los: LOT-0009
Titel: Stacja meteorologiczna
Beschreibung: Stacja meteorologiczna
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen