2. Verfahren
Verfahren
Titel: Periodické revize elektroinstalací 2023 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému je provedení periodických revizí elektroinstalací ve stavebních objektech MO spravovaných AHNM dle platných ČSN a vystavení kontrolních osvědčení (revizních zpráv) s cílem jejich bezpečného provozu.
Vorherige Bekanntmachung: 19216-2022
Interne Kennung: SpMO 34746/2024-1322
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva č. 01/2025, Výzva č. 03/2025
Beschreibung: Předmětem plnění je provedení periodických revizí elektroinstalací ve stavebních objektech MO spravovaných AHNM dle platných ČSN a vystavení kontrolních osvědčení (revizních zpráv) s cílem jejich bezpečného provozu.