2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky nářadí a stavebního materiálu
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou dodávky spočívající v dodávkách nářadí a stavebního materiálu, v rozsahu rámcové kupní dohody (dále jen “smlouva”) a jejích příloh.
Interne Kennung: 2026/41
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001