2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST MET EEN OPDRACHTNEMER PER PERCEEL VOOR VERZEKERINGEN EN AANVERWANTE DIENSTEN IN EEN SAMENGEVOEGDE OPDRACHT VAN DE AANBESTEEDERS GEMEENTE- OCMW- & AGB BREDENE
Beschreibung: De huidige opdracht is een opdracht voor diensten (intellectuele dienstverlening). Hij valt onder de categorie 06A van de bijlage 2 van de wet van 17 juni 2016 en betreft: HERNIEUWING EN IN CONCURRENTIE STELLING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE EN AANVERWANTE DIENSTEN
Interne Kennung: TDADM/2508
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TDADM/2508 - 1
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN GEMEENTE BREDENE - Perceel I “Materiële schade”
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Los: LOT-0002
Titel: TDADM/2508 - 2
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN GEMEENTE BREDENE - Perceel II “Motorvoertuigen”
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: TDADM/2508 - 3
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN GEMEENTE BREDENE - Perceel III “Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen”
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: TDADM/2508 - 4
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN GEMEENTE BREDENE - Perceel IV “Arbeidsongevallen”
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: TDADM/2508 - 5
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN OCMW BREDENE - Perceel V “Materiële schade”
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: TDADM/2508 - 6
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN OCMW BREDENE - Perceel VI “Motorvoertuigen”
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: TDADM/2508 - 7
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN OCMW BREDENE - Perceel VII “Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen”
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: TDADM/2508 - 8
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN OCMW BREDENE - Perceel VIII “Arbeidsongevallen”
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: TDADM/2508 - 9
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN AGB BREDENE - Perceel IX “Materiële schade”
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: TDADM/2508 - 10
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN AGB BREDENE - Perceel X “Motorvoertuigen”
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: TDADM/2508 - 11
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN AGB BREDENE - Perceel XI “Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen”
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: TDADM/2508 - 12
Beschreibung: AFDELING 1 VERZEKERINGEN AGB BREDENE - Perceel XII “Arbeidsongevallen”
Interne Kennung: 12