2. Verfahren
Verfahren
Titel: Likwidacja nielegalnego wysypiska śmieci znajdującego się na działce nr 514 i 515, obręb Odcinek w gminie Rudniki, pow. oleski, woj. opolskie
Beschreibung: Likwidacja nielegalnego wysypiska śmieci znajdującego się na działkach nr 514 i 515 obręb Odcinek, gmina Rudniki, pow. oleski, woj. opolskie. Działki znajdują się około 1 km na południe od wsi Odcinek. Jest to częściowo zadrzewiony od dawna nieużytkowany rolniczo teren przy lesie. Nieregularne zarośla krzewów i niewielkich drzewek sosnowych występujące jako samosiewy na części działek są efektem nieużytkowania od dawna w sposób rolniczy tego terenu. Odpady znajdują się na powierzchni działek i skarpach wykopów. Nagromadzenie odpadów znajduje się w hałdach i wykopach praktycznie dokoła całego terenu działek. Ogólna ilość nielegalnie zgromadzonych odpadów na powierzchni działek wynosi ok. 549 m3. Szczegółowy opis przedmiotu i zakresu zamówienia wraz z dokumentacją fotograficzną został określony w załączniku nr 7 do SWZ (pn. „Dokumentacja likwidacji nielegalnego składowiska odpadów”), będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do projektowanych postanowień umowy (zał. nr 3 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 790956-2024
Interne Kennung: OP.WOP.ZP.21.2024.U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001