See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi asysty technicznej, wsparcia pogwarancyjnego i serwisu pogwarancyjnego do posiadanych przez IPN urządzeń i systemów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi asysty technicznej, wsparcia pogwarancyjnego i serwisu pogwarancyjnego do posiadanych przez IPN urządzeń i systemów”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1.1-1.5 do SWZ – Formularzach ofertowych odpowiednio dla Części I-V oraz w Załącznikach nr 2.1-2.5 do SWZ – Opisach przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Części I-V.
Vorherige Bekanntmachung: 687704-2024
Interne Kennung: BAG-75/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Asysta techniczna dla urzadzeń bezpieczeństwa sieci oraz urzadzeń sieci LAN/WAN.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi asysty technicznej, wsparcia pogwarancyjnego i serwisu pogwarancyjnego do posiadanych przez IPN urządzeń i systemów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.1 do SWZ – Formularzu ofertowym oraz w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa serwisu pogwarancyjnego producenta urzadzeń sieciowych firmy Cisco.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi asysty technicznej, wsparcia pogwarancyjnego i serwisu pogwarancyjnego do posiadanych przez IPN urządzeń i systemów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.2 do SWZ – Formularzu ofertowym oraz w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa serwisu pogwarancyjnego producenta dla komponentów systemu pamięci masowych i sprzętowego środowiska wirtualizacji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi asysty technicznej, wsparcia pogwarancyjnego i serwisu pogwarancyjnego do posiadanych przez IPN urządzeń i systemów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.3 do SWZ – Formularzu ofertowym oraz w Załączniku nr 2.3 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zapewnienie wsparcia pogwarancyjnego producenta dla środowiska macierzy obiektowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi asysty technicznej, wsparcia pogwarancyjnego i serwisu pogwarancyjnego do posiadanych przez IPN urządzeń i systemów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.4 do SWZ – Formularzu ofertowym oraz w Załączniku nr 2.4 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Asysta techniczna w zakresie administracji systemami teleinformatycznymi (VMware, IBM Spectrum Protect, HSM, GPFS).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi asysty technicznej, wsparcia pogwarancyjnego i serwisu pogwarancyjnego do posiadanych przez IPN urządzeń i systemów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.5 do SWZ – Formularzu ofertowym oraz w Załączniku nr 2.5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 5