234613-2026 - Wettbewerb
Belgien – Verschiedenes Gärtnergerät – Aankoop van een elektrische onkruidbestrijder compatibel met de bestaande werktuigdrager
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankoop van een elektrische onkruidbestrijder compatibel met de bestaande werktuigdrager
BeschreibungDe gemeente Oudsbergen wenst een elektrische onkruidbestrijder van Cityzas aan te kopen om op te bouwen op de werktuigdrager van de gemeente Oudsbergen.
Interne KennungPPP027-2999/6060/2026/04
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026/04_1