2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanager Ontwikkeling Gebiedsontwikkeling Oostpolder B.V.
Beschreibung: Projectmanager Ontwikkelingen Inzet 32 uur per week voor één jaar met optie tot drie keer verlengen van de opdracht.
Interne Kennung: 2026-012
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht betreft de inzet van een projectmanager binnen een complexe en langdurige gebiedsontwikkeling die zich in een gevorderde uitvoeringsfase bevindt. In deze fase lopen meerdere inhoudelijke, financiële, planologische en juridische trajecten gelijktijdig en in onderlinge samenhang. De huidige opdrachtnemer is sinds de start van het project betrokken en vervult een centrale rol in de coördinatie van deze trajecten. In dat kader is sprake van omvangrijke, dossiergebonden kennis met betrekking tot gemaakte afspraken, afwegingen, risicoverdelingen en besluitvorming, alsmede van een samenhangend geheel van lopende processen en procedures. De uitvoering van de opdracht is in belangrijke mate afhankelijk van de continuïteit in deze coördinerende rol en de directe aansluiting op lopende trajecten, waaronder participatieprocessen, planologische procedures en financiële uitwerkingen. Deze trajecten zijn gebaseerd op een combinatie van formele besluitvorming, onderliggende aannames en procesafspraken die slechts beperkt overdraagbaar zijn zonder verlies van samenhang en effectiviteit. Vervanging van de opdrachtnemer zou ertoe leiden dat deze samenhang opnieuw moet worden opgebouwd en dat lopende trajecten opnieuw moeten worden beoordeeld en afgestemd. Dit brengt een reëel risico met zich mee op vertraging in besluitvorming en uitvoering, alsmede op het ontstaan van inconsistenties in gemaakte keuzes en afspraken. De daaruit voortvloeiende vertraging heeft directe gevolgen voor de planning, kostenontwikkeling en financiering van de gebiedsontwikkeling. Gelet op de specifieke fase van het project, de verwevenheid van de verschillende trajecten en de beperkte overdraagbaarheid van de opgebouwde dossierkennis en procespositie, is sprake van een situatie waarin de opdracht om technische en organisatorische redenen slechts door één partij doelmatig kan worden uitgevoerd en geen redelijk alternatief voorhanden is. Op basis hiervan is gekozen voor toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging als bedoeld in artikel 2.32, eerste lid, onder b, onder 2 van de Aanbestedingswet 2012. Deze vrijwillige transparantie wordt toegepast om de markt hierover te informeren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Projectmanager Ontwikkelingen 32 uur per week voor één jaar met optie tot drie keer verlengen van de opdracht.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte