2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 254,25 kWp częściowo na dachach i częściowo na gruncie wraz z magazynami energii elektrycznej o łącznej pojemności 280 kW”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury gminnej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii – montaż instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii na obiektach użyteczności publicznej Gminy Daleszyce. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie w niezbędnym zakresie, dostawę, montaż, uruchomienie i wdrożenie kompletnych instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii elektrycznej, integrację z infrastrukturą elektroenergetyczną obiektów, wykonanie wszystkich prac towarzyszących oraz przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej i przeprowadzenie szkolenia użytkowników. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem magazynu energii dla: - Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ul. Sienkiewicza 11 w Daleszycach - Szkoły Podstawowej im. Gen. Tadeusza Buka w Mójczy - Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niestachowie - Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ul. Sienkiewicza 11 B w Daleszycach - Oczyszczalni ścieków w miejscowości Marzysz - Ujęcia wody w miejscowości Mójcza dz. nr ewid. 523/2 - Oczyszczalni ścieków w miejscowości Daleszyce
Interne Kennung: WIN.ZP.271.1.17.2025.UL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31155000 Wechselrichter, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury gminnej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii – montaż instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii na obiektach użyteczności publicznej Gminy Daleszyce. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie w niezbędnym zakresie, dostawę, montaż, uruchomienie i wdrożenie kompletnych instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii elektrycznej, integrację z infrastrukturą elektroenergetyczną obiektów, wykonanie wszystkich prac towarzyszących oraz przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej i przeprowadzenie szkolenia użytkowników. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem magazynu energii dla: - Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ul. Sienkiewicza 11 w Daleszycach - Szkoły Podstawowej im. Gen. Tadeusza Buka w Mójczy - Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niestachowie - Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ul. Sienkiewicza 11 B w Daleszycach - Oczyszczalni ścieków w miejscowości Marzysz - Ujęcia wody w miejscowości Mójcza dz. nr ewid. 523/2 - Oczyszczalni ścieków w miejscowości Daleszyce