2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instellen Dynamisch Aankoopsysteem Museum Boijmans Van Beuningen
Beschreibung: Door de Stichting tot beheer Museum Boijmans Van Beuningen wordt een DAS ingesteld. Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform van www.flextender.nl worden ingezet. Hier is ook de volledige beschrijving te lezen. In het DAS zullen inhuur uitvragen van de Stichting tot beheer Museum Boijmans Van Beuningen worden gepubliceerd in verschillende categorieën. De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om op een later moment categorieën toe te voegen of te wijzigen Aanbestedende dienst verwacht 5 uitvragen per jaar uit te zetten
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Alle categorieën
Beschreibung: Instellen van een Dynamisch Aankoopsysteem voor diensten.
Interne Kennung: 1