2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizace společnosti TRIXIT s.r.o.
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je vývoj digitálních nástrojů pro společnost TRIXIT s.r.o.
Interne Kennung: 1 - Digitalizace společnosti TRIXIT s.r.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001