2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup mieszanek mineralno-asfaltowych w 2026 roku, z przeznaczeniem do robót prowadzonych na terenie m.st. Warszawy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: DPZP/271/410/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen, 44113800 Straßenbelagsmaterial, 44113000 Straßenbaumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen, 44113000 Straßenbaumaterialien, 44113800 Straßenbelagsmaterial