See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem hybrydowym do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 13 sztuk fabrycznie nowych, takich samych, niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem hybrydowym o długości do 12,50m, szerokości do 2,55m oraz wysokości całkowitej nie większej niż 3,5m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ. Warunki realizacji zawarto również w załączniku nr 4 do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy. Zgodnie z art. 101 ust.4 ustawy Pzp zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisane w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 i ust. 3 ustawy Pzp. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia ma charakter jednorodny, a podział zamówienia na części groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi. Podział zamówienia przy dostawie kilku pojazdów jest nieuzasadniony ekonomicznie z uwagi na brak możliwości zachowania unifikacji części zamiennych. Ewentualny podział zamówienia na części, mógłby doprowadzić do sytuacji w której wzrośnie koszt dostawy całości zamówienia. Zawierając jedną umowę w sprawie zamówienia publicznego zamawiający zmierza do obniżenia kosztów zamówienia. Zamawiający wymaga, aby udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, przekraczał 50%.
Vorherige Bekanntmachung: 346062-2024
Interne Kennung: PKS-15/116/02/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem hybrydowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 13 sztuk fabrycznie nowych, takich samych, niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych kategorii M3 klasy II z napędem hybrydowym o długości do 12,50m, szerokości do 2,55m oraz wysokości całkowitej nie większej niż 3,5m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ. Warunki realizacji zawarto również w załączniku nr 4 do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy. Zgodnie z art. 101 ust.4 ustawy Pzp zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisane w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 i ust. 3 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w terminie od zawarcia umowy do 31 marca 2026 roku. Powyższe nie uchybia możliwości wykonywania uprawnień wynikających z umowy po terminie, o którym mowa w ust.1, jak również możliwości przedłużenia okresu realizacji zamówienia w drodze zmiany umowy. Zamawiający przewiduje, że realizacja zamówienia odbywać się będzie w dwóch transzach: - I transza – do 31.12.2025r. w ilości 6 autobusów - II transza - do 31.03.2026r. – w ilości 7 autobusów.
Interne Kennung: PKS/15/116/02/2024
Menge: 13 Stück