2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud bomen
Beschreibung: Het gebied van de gemeente is onderverdeeld in rayons waarbij elk jaar circa 9.000 bomen onderhouden moeten worden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Snoeiwerkzaamheden aan bomen; • Uitvoeren van visuele inspectie; • Treffen van verkeersmaatregelen; • Maatregelen in kader Omgevingswet; • Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; • Overige bijkomende werkzaamheden; • Ter beschikking stellen werknemers en materieel t.b.v. aanvullende werkzaamheden. De geraamde opdrachtwaarde van de RAW-raamovereenkomst is € 1.500.000,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 24.W.086
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.