See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 86/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na III pakiety.
Interne Kennung: 86/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Ordynatora Oddziału wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z ustalonym harmonogramem zatwierdzonym przez Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (codziennie); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 6 świadczeń); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie). Ponadto, poza zakresami wskazanymi powyżej, po uzyskaniu pisemnej zgody Prezesa Zarządu, Przyjmujący zamówienie będzie wykonywał zabiegi w zakresie endoprotezoplastyki biodra i kolana wg harmonogramu w okresie od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 08:00 do 15:00. Głównym warunkiem uzyskania zgody Prezesa Zarządu na realizację powyższych procedur będzie uprzednio wykonanie co najmniej 15 zabiegów w zakresie endoprotezoplastyki w normalnym czasie pracy Oddziału w danym miesiącu rozliczeniowym. Wysokość wynagrodzenia za wykonanie powyższych świadczeń zależna będzie od liczby punktów z rozliczenia JGP za hospitalizację pacjenta, któremu wykonano zabieg oraz wskazanej ceny za punkt w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do Regulamin Konkursu Ofert. Grupy JGP objęte umową, rozliczone w ramach zakresu umowy z NFZ: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu - hospitalizacja - świadczenia endoprotezoplastyki stawu biodrowego (świadczenia finansowane odrębnie w PSZ): H13 Endoprotezoplastyka pierwotna całkowita biodra H14 Endoprotezoplastyka pierwotna całkowita biodra z rekonstrukcją kostną, endoprotezoplastyka stawu biodrowego z zastosowaniem trzpienia przynasadowego, kapoplastyka stawu biodrowego H15 Endoprotezoplastyka pierwotna całkowita kolana. Średniomiesięczna ilość zabiegów: 5. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Ordynatora lub Zastępcy Ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Dyrektor ds. Medycznych. 4. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu Konkursu Ofert. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 86/KŚZ/25/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z ustalonym harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (codziennie); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07.25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia). Ponadto, poza zakresami wskazanymi powyżej, po uzyskaniu pisemnej zgody Prezesa Zarządu, Przyjmujący zamówienie będzie wykonywał zabiegi w zakresie endoprotezoplastyki biodra i kolana wg harmonogramu w okresie od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 08:00 do 15:00. Głównym warunkiem uzyskania zgody Prezesa Zarządu na realizację powyższych procedur będzie uprzednio wykonanie co najmniej 15 zabiegów w zakresie endoprotezoplastyki w normalnym czasie pracy Oddziału w danym miesiącu rozliczeniowym. Wysokość wynagrodzenia za wykonanie powyższych świadczeń zależna będzie od liczby punktów z rozliczenia JGP za hospitalizację pacjenta, któremu wykonano zabieg oraz wskazanej ceny za punkt w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do Regulamin Konkursu Ofert. Grupy JGP objęte umową, rozliczone w ramach zakresu umowy z NFZ: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu - hospitalizacja - świadczenia endoprotezoplastyki stawu biodrowego (świadczenia finansowane odrębnie w PSZ): H13 Endoprotezoplastyka pierwotna całkowita biodra H14 Endoprotezoplastyka pierwotna całkowita biodra z rekonstrukcją kostną, endoprotezoplastyka stawu biodrowego z zastosowaniem trzpienia przynasadowego, kapoplastyka stawu biodrowego H15 Endoprotezoplastyka pierwotna całkowita kolana. Średniomiesięczna ilość zabiegów: 5. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w ilości godzin określonych w załączniku nr 3a do Regulaminu Konkursu Ofert. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 86/KŚZ/25/II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet III – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z ustalonym harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07.25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia). Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach pakietu III Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 86/KŚZ/25/III