See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz poprowadzenie PSZOK w Kcyni w roku 2026
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie wszelkich zadań składających się na przedmiot zamówienia w okresie jego realizacji, a w szczególności: a) odbiór odpadów z terenu nieruchomości spełniających warunki określone w załączniku nr 2 „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej: OPZ), b) zagospodarowanie odebranych odpadów (w sposób zależny od ich rodzaju) na zasadach określonych w OPZ, c) przestrzeganie częstotliwości odbioru odpadów – zależnej od ich rodzaju – wskazanej w OPZ, d) organizowanie objazdowych zbiórek odpadów problemowych i wielkogabarytowych – zależnych od ich rodzaju – z minimalną częstotliwością wskazaną w OPZ, e) utrzymywanie odpowiedniego stanu sanitarnego pojazdów i urządzeń wykorzystywanych do realizacji zamówienia – zgodnie ze wskazaniami z OPZ, f) dokumentowanie realizacji zamówienia w zakresie wskazanym w OPZ, a w szczególności: kontrola nieruchomości, ewidencjonowanie ilości i jakości odpadów, sprawozdawczość (w tym dodatkowa), opracowanie i przestrzeganie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Kcynia, zgodnego z założeniami OPZ oraz Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kcynia (oraz jego poprawianie / aktualizowanie – w zależności od potrzeb lub wymagań Zamawiającego), g) zapewnienie monitorowania pojazdów z użyciem GPS i komputerowego systemu monitoringu – zgodnie z postanowieniami OPZ w tym zakresie, h) spełnianie szczegółowych wymagań stawianych przez Zamawiającego i wskazanych w OPZ, i) prowadzenie na terenie Gminy Kcynia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – na zasadach i w sposób określony przepisami prawa oraz spełniający wskazane w OPZ wymagania Zamawiającego w tym zakresie.
Interne Kennung: ZP-RR.271.1.1195120.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-RR.271.1.1195120.2026