23491-2026 - Ergebnis
Polen – Transport von Haushaltsabfällen – Świadczenie usługi transportu odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w 2026r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi transportu odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w 2026r.
BeschreibungUsługa transportu odpadów zmieszanych (kod 20 03 01) z punktu składowania zlokalizowanego na ul. Pomianowskiego/Koronowo do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. mieszczącego się w Bydgoszczy przy ul. Ernesta Petersona 22, 85-862 Bydgoszcz. Szacunkowa ilość 5000,00 Mg.
Vorherige Bekanntmachung692997-2025
Interne KennungZP.271.1.49.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1 transport
BeschreibungUsługa transportu odpadów zmieszanych (kod 20 03 01).
Interne Kennungczęść 1