234914-2025 - Ergebnis
Polen – Pflege von Friedhofsanlagen – Usługi pielęgnacyjno – porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarzy Komunalnych Oddział Osobowice, Grabiszyn, Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica we Wrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pielęgnacyjno – porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarzy Komunalnych Oddział Osobowice, Grabiszyn, Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarzy Komunalnych Oddział Osobowice, Grabiszyn, Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica we Wrocławiu. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy części: 1) część 1 zamówienia - usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice. Szczegółowy opis części 1 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ. 2) część 2 zamówienia - usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn. Szczegółowy opis części 2 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ. 3) część 3 zamówienia – usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarzy Komunalnych Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica. Szczegółowy opis cz
Vorherige Bekanntmachung: 757052-2024
Interne Kennung: TT-28-06/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: Specyfika Warunków Zamówienia dostępna jest pod linkiem: https://portal.smartpzp.pl/zck/public/postepowanie?postepowanie=77202284
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice
Beschreibung: Przedmiotem część 1 zamówienia są usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice. Szczegółowy opis części 1 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wznowienie o 12 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn.
Beschreibung: Przedmiotem część 2 zamówienia są usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn. Szczegółowy opis części 2 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica.
Beschreibung: Przedmiotem część 3 zamówienia są usługi w zakresie utrzymania i pielęgnacji zieleni niskiej, prace porządkowe oraz akcja zimowa na terenie Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica. Szczegółowy opis części 3 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3 zamówienia