See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Honorowaniu w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej Sp. z o.o. biletów i uprawnień do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na honorowaniu w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej sp. z o. o. (dalej także: „WKD”) biletów i uprawnień do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie na linii kolejowej WKD, na odcinku przebiegającym przez obszar Warszawskiego Transportu Publicznego (dalej: „WTP”), ograniczonym następującymi stacjami lub przystankami kolejowymi: Warszawa Śródmieście WKD – Warszawa Ochota WKD – Warszawa Zachodnia WKD – Warszawa Reduta Ordona – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Raków – Warszawa Salomea – Warszawa Opacz.
Vorherige Bekanntmachung: 68948-2025
Interne Kennung: 004/2025/FZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001