See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 ve vlastnictví zadavatele. Předmětem servisů a oprav bude celkem 120 ks elektrovozidel značky Škoda Enyaq. Veřejná zakázka je rozdělena na 7 částí (viz výčet níže). Dodavatel může podat nabídku pro jednu či více částí. Přehled částí veřejné zakázky: • část č. 1 VZ - region Praha; • část č. 2 VZ - region Severní Čechy; • část č. 3 VZ - region Jižní Čechy; • část č. 4 VZ - region Západní Čechy; • část č. 5 VZ - region Východní Čechy; • část č. 6 VZ - region Severní Morava; • část č. 7 VZ - region Jižní Morava. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Interne Kennung: 220250007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 1 VZ - region Praha
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Praha.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 2 VZ - region Severní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Severní Čechy.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 3 VZ - region Jižní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Jižní Čechy.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 4 VZ - region Západní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Západní Čechy.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 5 VZ - region Východní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Východní Čechy.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 6 VZ - region Severní Morava
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Severní Morava.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Elektrovozidla kategorie M1 - Škoda Enyaq - servis a opravy - část č. 7 VZ - region Jižní Morava
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie M1 (Škoda Enyaq) v regionu Jižní Morava.
Interne Kennung: 7