2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Huis van de gemeente Beekdaelen
Beschreibung: De opdracht omvat de volgende onderdelen: • Ontwerp en realisatie van de nieuwbouw van het Huis van de gemeente Beekdaelen op het Deweverplein Nuth; • Het onderzoeken en onderbouwen van de mogelijkheid tot realisatie van een (deels) ondergrondse parkeervoorziening, inclusief varianten, risico’s en de effecten op investering en exploitatie; • (Gefaseerde) sloop van het bestaande gemeentehuis, op het Deweverplein, binnen het projectgebied; • Inrichting en herontwikkeling van het terrein, waaronder buitenruimte, logistiek en parkeervoorzieningen; • Het uitwerken van een realistische fasering en tijdelijke technische voorzieningen, gericht op het waarborgen van de continuïteit van de dienstverlening van gemeente Beekdaelen en medegebruiker ISD Kompas; • Omgevingsmanagement en de voorbereiding en coördinatie van benodigde vergunningen; • Voorbereiding van beheer en onderhoud, waaronder: een integraal BIM model een meerjarenonderhoudsplanning een volledig en overdraagbaar opleverdossier Opdrachtgever is voornemens de nieuwbouw van het Huis van de gemeente Beekdaelen te realiseren in een bouwteamverband. Het betreft een integrale opgave waarin ontwerp, voorbereiding en realisatie in nauwe samenwerking tussen opdrachtgever en bouwteampartij worden uitgewerkt.
Interne Kennung: Z/25/217508
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1