23505-2026 - Wettbewerb
Polen – Socken – DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SKARPETY SPOROTWE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SKARPETY SPOROTWE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SKARPETY SPOROTWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne KennungMAT/281/PG/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu okoliczności wskazanych w dokumentach zamówienia. 3. Ponadto Zamawiający informuje, iż wykluczy z postępowania wykonawcę w stosunku do którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 5k rozporządzenia Rady UE 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). 4. Postępowanie prowadzone jest z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający w prowadzonym postępowaniu może najpierw dokonać badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 5. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18317000 Socken
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SKARPETY SPORTOWE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SKARPETY SPORTOWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1do SWZ.
Interne KennungMAT/281/PG/2025 Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Optionen
Beschreibung der OptionenZakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający w Załączniku nr 1 do SWZ określa gwarantowany poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w Załączniku nr 1 do SWZ, w kolumnie ‘Ilość (zamówienie opcjonalne) na co Wykonawca wyraża zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia objętego prawem opcji będą bieżące potrzeby komórek zaopatrywanych oraz zagwarantowane na ten cel środki finansowe. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania w ogóle zamówień w tym zakresie.
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SKARPETY SPORTOWE
Interne KennungMAT/281/PG/2025 Część 2