2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nábytek a vybavení čistých prostor - opakované řízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytku do čistých prostor výrobce léčiv, a to do nově rekonstruovaných prostor stavby s označením: Úpravy pavilonu C03 v Univerzitním kampusu Bohunice, Kamenice 753/5, 625 00 Brno Bohunice. Pavilon bude upraven pro činnost výzkumného centra CREATIC. Vybudované čisté prostory budou provozovány v režimu GMP (Good Manufacturing Practice, správná výrobní praxe; také viz URS 2101 Pavilon C03), podléhajícímu schválení a pravidelným kontrolám Státního ústavu pro kontrolu léčiv (dále také jen „SUKL“) a bude v nich probíhat výzkum, vývoj a zejména výroba léčiv.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39181000 Labortische
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Nábytek a vybavení čistých prostor - opakované řízení