See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs ofert uzupełniający na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez ratowników medycznych w Izbie Przyjęć Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie
Interne Kennung: DKP/KO/11/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Konkurs ofert uzupełniający na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez ratowników medycznych w Izbie Przyjęć Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie: