2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna Głównego Urzędu Statystycznego z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 208 wraz z przyległym do niego terenem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie ochrony osób i mienia w obiekcie Zamawiającego przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne. Przedmiot zamówienia świadczony będzie: 1) w systemie całodobowym, dwuzmianowym (zmiany 12-godzinne) polegającym na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w systemach elektronicznych (CCTV, SKD) i urządzeniach alarmowych (SSWiN, DSO, SSP) Zamawiającego, 2) ochronie doraźnej przez grupę interwencyjną (patrol interwencyjny).
Vorherige Bekanntmachung: 627693-2025
Interne Kennung: 13/ST/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001