See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud door sociale werkplaatsen
Beschreibung: De opdracht wordt gereserveerd voor sociale werkplaatsen overeenkomstig art. 15 van de overheidsopdrachtenwet d.d. 17 juni 2016. Plaats van dienstverlening: Diverse sites met groenstroken en groenaanplantingen welke verder per site specifiek worden omschreven. Omvattende een algemeen groenonderhoud in plantsoenen en groenstroken door wieden, maaien, snoeien, harken, scheren, zwerfvuil ruimen, afboorden/afranden gazonstroken, bladeren ruimen, alternatieve onkruidbestrijding op paden en opritten, verwijderen van wilde scheuten, jaarlijkse inventarisatie van afgestorven beplanting en opmaken van een invullingvoorstel (=bestellingvoorstel). De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving.
Interne Kennung: PPP098-607/5039/2025.607
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Groenonderhoud door sociale werkplaatsen
Interne Kennung: 2025.607_1
235100-2025 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenonderhoud door sociale werkplaatsen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP098-607/5039/2025.607
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025.607_1