2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hybrid Cloud Services
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van hybrid clouddiensten, consultancydiensten, ondersteuning en begeleiding naar Public en Private Cloud omgevingen, transitie en transformatie diensten en samenwerking met de interne en externe SIAM-leverancier.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat Hybrid Clouddiensten, consultancydiensten, ondersteuning en begeleiding naar Public en Privat Cloud omgevingen, transitie en transformatiediensten en samenwerking met de interne en externe SIAM-leverancier. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt 132.000.000 EUR exclusief BTW
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst.