2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa medialna, informacyjna i zakup powierzchni/przestrzeni w mediach tradycyjnych i cyfrowych – dwie części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa medialna, informacyjna i zakup powierzchni/ przestrzeni w mediach tradycyjnych i cyfrowych – dwie części: 1) część I - przygotowanie i dystrybucja materiałów medialnych oraz obsługa wydarzeń, 2) część II - zakup powierzchni i czasu w mediach tradycyjnych, przestrzeni w mediach cyfrowych, współpraca z influencerami oraz monitoring efektywności i optymalizacja. Szczegółowy zakres usługi oraz obowiązki wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ, 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do SWZ, Prawo opcji 1. (dotyczy części I oraz części II) Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie w ramach realizacji umowy możliwość skorzystania z prawa opcji tj. może zlecić wykonawcy na zasadach wynikających z opisu przedmiotu zamówienia dla zamówienia podstawowego realizację wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia usług. 2. Maksymalny termin realizacji zamówienia w ramach prawa opcji nie przekroczy 12 miesięcy licząc od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego. 3. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie wykonawcy przez zamawiającego pisemnego oświadczenia o uruchomieniu prawa opcji w terminie nie późniejszym niż 30 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy w zakresie zamówienia podstawowego. 4. Za realizację zamówienia uruchomionego w ramach prawa opcji wykonawcy przysługuje wynagrodzenie obliczane na zasadach tożsamych przy ustaleniu wynagrodzenia za realizację zamówienia podstawowego, na podstawie cen jednostkowych, wysokości prowizji oraz wysokości rabatów wskazanych przez wykonawcę w ofercie, z zastrzeżeniem postanowień umowy. 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem zamawiającego. Nieskorzystanie przez zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do zamawiającego. 6. Zamawiający może uruchomić prawo opcji w trakcie trwania umowy w zakresie zamówienia podstawowego. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień podobnych, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 862816-2025
Interne Kennung: BA-SZP.200.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - przygotowanie i dystrybucja materiałów medialnych oraz obsługa wydarzeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa medialna, informacyjna i zakup powierzchni/ przestrzeni w mediach tradycyjnych i cyfrowych – część I przygotowanie i dystrybucja materiałów medialnych oraz obsługa wydarzeń. Szczegółowy zakres usługi oraz obowiązki wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ, 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do SWZ,
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - zakup powierzchni i czasu w mediach tradycyjnych, przestrzeni w mediach cyfrowych, współpraca z influencerami oraz monitoring efektywności i optymalizacja.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa medialna, informacyjna i zakup powierzchni/ przestrzeni w mediach tradycyjnych i cyfrowych – część II zakup powierzchni i czasu w mediach tradycyjnych, przestrzeni w mediach cyfrowych, współpraca z influencerami oraz monitoring efektywności i optymalizacja. Szczegółowy zakres usługi oraz obowiązki wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ, 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do SWZ,
Interne Kennung: Część II