2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO tot 29/02/2032 voor de aankoop en levering van brood & gebak
Beschreibung: Na afloop van het vorige contract wenst Zorgpunt Waasland een nieuwe leverancier aan te stellen voor de levering van brood & gebak in al haar voorzieningen. Deze opdracht bestaat zowel uit de dagelijkse leveringen van brood als uit de regelmatige bestellingen en leveringen van gebak, taarten en afgeleide producten.
Interne Kennung: PPP0O4-4911/6059/2025-4911
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-4911_1