2. Verfahren
Verfahren
Titel: III/3951, III/3953 Rapotice průtah
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je oprava silnice III/3951 a III/3953 v obci Rapotice, okres Třebíč, kraj Vysočina. Stavba je rozdělena na 4 dílčí úseky SO 101 v délce 450 m, SO 102 v délce 180 m, SO 103 v délce 37 m a SO 104 v délce 20,5 m. Oprava silnic bude provedena formou recyklace za studena v celkové délce 687,5 m.
Interne Kennung: NVZ-ST-01-2025-4-2
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001