See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Spółek Grupy Zakupowej PKP
Beschreibung: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Spółek Grupy Zakupowej PKP
Vorherige Bekanntmachung: 736587-2024
Interne Kennung: PZ.293.1393.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiającemu przysługuje prawo rozszerzenia zakresu Usług o usługi dodatkowe, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego. 2. Wartość Prawa Opcji nie przekroczy 10% wartości zamówienia podstawowego, tj. kwoty określonej w § 8 ust. 1 pkt 2) Umowy. 3. Prawo Opcji może zostać zrealizowane przez Zamawiającego w ramach jednej, bądź większej liczby zamówień. 4. Prawo Opcji wygasa z końcem obowiązywania niniejszej Umowy. 5. Rozliczenie za wykonanie zamówienia w ramach Prawa Opcji odbywać się będzie na zasadach określonych w Umowie, według cen jednostkowych wskazanych Załączniku nr 3 do Umowy. 6. Prawo Opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji w całości lub części, Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego żadne roszczenia z tego tytułu.