See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dla zakładów Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 699340-2025
Interne Kennung: 53/P/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76300000 Bohrungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Borynia - Zofiówka” Ruch „Borynia” otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 53/P/25 - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Knurów - Szczygłowice” Ruch Knurów otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: 53/P/25 - zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Pniówek” otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: 53/P/25 - zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Budryk” otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: 53/P/25 - zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Knurów - Szczygłowice” Ruch Szczygłowice otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1e do SWZ.
Interne Kennung: 53/P/25 - zadanie 5