See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Szpitala Nowowiejskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.1 – 2.21 do SWZ (odpowiednio dla części) – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: 2/DZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa leków - pakiet 1a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.1 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa leków - pakiet 1b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa leków - pakiet 2a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.3 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa leków - pakiet 2b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.4 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa leków - pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.5 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa leków - pakiet 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.6 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dostawa leków - pakiet 5a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.7 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dostawa leków - pakiet 5b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.8 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Dostawa leków - pakiet 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.9 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Dostawa leków - pakiet 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.10 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Dostawa leków - pakiet 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.11 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Dostawa leków - pakiet 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.12 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Dostawa leków - pakiet 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.13 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Dostawa leków - pakiet 11a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.14 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Dostawa leków - pakiet 11b
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.15 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Dostawa leków - pakiet 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.16 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Dostawa leków - pakiet 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.17 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Dostawa leków - pakiet 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.18 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Dostawa leków - pakiet 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.19 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Dostawa leków - pakiet 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.20 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Dostawa leków - pakiet 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27, 00-665 Warszawa w ilościach i asortymencie, których zakres i przedmiot został szczegółowo określony w Załączniku nr 2.21 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Część 21