See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dozoru ekspozycji stałych i wystaw czasowych w Muzeum Narodowym w Warszawie Oddział Muzeum w Nieborowie Arkadii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru ekspozycji stałych i wystaw czasowych w Muzeum Narodowym w Warszawie Oddział Muzeum w Nieborowie Arkadii obejmująca: • dozór ekspozycji stałych i wystaw czasowych w ilości 13 683 godzin, • dodatkowe zapewnienie dozoru ekspozycji w trakcie imprez organizowanych wewnątrz Muzeum (wernisaże, wystawy, koncerty, itp.) w ilości 2 400 godzin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym przewidywane ilości roboczo-godzin pracowników dozoru ekspozycji zostały określone w – załącznik nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 51205-2026
Interne Kennung: 3P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: procedura prowadzona na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowo określone w SWZ i pozostałych dokumentach zamieszczonych na ww. stronie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521200 Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru ekspozycji stałych i wystaw czasowych w Muzeum Narodowym w Warszawie Oddział Muzeum w Nieborowie Arkadii obejmująca: • dozór ekspozycji stałych i wystaw czasowych w ilości 13 683 godzin, • dodatkowe zapewnienie dozoru ekspozycji w trakcie imprez organizowanych wewnątrz Muzeum (wernisaże, wystawy, koncerty, itp.) w ilości 2 400 godzin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym przewidywane ilości roboczo-godzin pracowników dozoru ekspozycji zostały określone w – załącznik nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). Zamówienie będzie realizowane na terenie państwowej instytucji kultury jaką jest Muzeum Narodowego w Warszawie oddział Muzeum w Nieborowie i Arkadii (gm. Nieborów, powiat łowicki, województwo łódzkie), w Nieborowie przy ul. Alei Lipowej 35, na działce ew. nr 801/1, obręb 16 oraz w Arkadii na działce ew. nr 234/6, obręb 0001 - Arkadia (właścicielem działki jest Skarb Państwa, a wieczystym użytkownikiem — Muzeum Narodowe w Warszawie). Teren objęty jest prawną ochroną konserwatorską. Zespół pałacowo-ogrodowy w Nieborowie jest elementem Pomnika Historii „Nieborów-Arkadia — zespól pałacowo-parkowy i ogród sentymentalno-romantyczny" ustanowionego na mocy rozporządzenia Prezydenta RP z 22. 11. 2017 (Dz.U. z 2017, poz. 2274). Usługa będzie realizowana w budynkach i na terenie parku, wpisanych do rejestru zabytków.
Interne Kennung: 3P/2026 cz. 1