235448-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem), znak sprawy: AEZ/S-074/2026.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem), znak sprawy: AEZ/S-074/2026.
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2
Interne KennungAEZ/S-074/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem)
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2
Interne KennungDostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem), znak sprawy: AEZ/S-074/2026.