2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o., w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Zamawiającego w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. 2. Dostawa energii elektrycznej winna odbywać się na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 266, 1881 ze zm.), Kodeksie cywilnym oraz wydanych na ich podstawie aktach wykonawczych, w tym rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1814 ze zm.). 3. Energia elektryczna powinna spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. 4. Wykonawca winien określić wartość przedmiotu zamówienia uwzględniając koszty dostawy energii elektrycznej oraz świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej, obliczone zgodnie z ww. aktami prawnymi oraz wszelkie inne koszty i opłaty. 5. Miejsce dostawy energii elektrycznej, to 75 punktów poboru energii elektrycznej, przy czym do dwóch z nich przyłączone są mikroinstalacje o mocy 49,755 kW każda. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy (załącznik nr 6 do SWZ). 7. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną do obiektów Zamawiającego, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wynosi 5 126 288 kWh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: TWI.3201.1.2025