2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji oprogramowania Oracle lub równoważne wraz z asystą techniczną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 4 sztuk licencji oprogramowania Oracle lub równoważne wraz z asystą techniczną na okres 36 miesięcy na potrzeby SP ZOZ w Łapach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Zamówienie realizowane w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF), zgodnie z krajowym programem Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Vorherige Bekanntmachung: 160756-2026
Interne Kennung: ZP/14/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art.138 ust.4 ustawy PZP - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 4 sztuk licencji oprogramowania Oracle lub równoważne wraz z asystą techniczną na okres 36 miesięcy na potrzeby SP ZOZ w Łapach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen