235547-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup wraz z sukcesywną dostawą śpiworów do transportu w hipotermii oraz glukometrów i pasków testowych dla WPR w Katowicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z sukcesywną dostawą śpiworów do transportu w hipotermii oraz glukometrów i pasków testowych dla WPR w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Zakup wraz z sukcesywną dostawą śpiworów do transportu w hipotermii oraz glukometrów i pasków testowych dla WPR w Katowicach” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: -opis przedmiotu zamówienia: -zadanie nr 1 „śpiwory do transportu w hipotermii” – załącznik nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, -zadanie nr 2 „glukometry i paski testowe” – załącznik nr 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, -formularz ofertowy wraz z formularzem asortymentowo-cenowym – załącznik nr 1 do SWZ, -projektowane postanowienia umowy: zadanie nr 1 - załącznik nr 5 do SWZ; zadanie nr 2 - załącznik nr 5a do SWZ;
Vorherige Bekanntmachung: 867496-2025
Interne Kennung: WPR/TZ/251/ZP/34/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke, 33124131 Reagenzstreifen, 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - „glukometry i paski testowe
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Zakup wraz z sukcesywną dostawą śpiworów do transportu w hipotermii oraz glukometrów i pasków testowych dla WPR w Katowicach” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: -opis przedmiotu zamówienia: -zadanie nr 2 „glukometry i paski testowe” – załącznik nr 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, -formularz ofertowy wraz z formularzem asortymentowo-cenowym – załącznik nr 1 do SWZ, -projektowane postanowienia umowy: zadanie nr 2 - załącznik nr 5a do SWZ;