235550-2026 - Wettbewerb
Polen – Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste – Usługa kompleksowej organizacji przyjazdowej misji gospodarczej zagranicznych przedsiębiorców/ handlowców/ importerów/ dziennikarzy/ przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu z branży metalowo - odlewniczej w terminie 20-25 września 2026 r. realizowanej w ramach projektu pn.: „Świętokrzyskie dla biznesu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowej organizacji przyjazdowej misji gospodarczej zagranicznych przedsiębiorców/ handlowców/ importerów/ dziennikarzy/ przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu z branży metalowo - odlewniczej w terminie 20-25 września 2026 r. realizowanej w ramach projektu pn.: „Świętokrzyskie dla biznesu”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji przyjazdowej misji gospodarczej zagranicznych przedsiębiorców/ handlowców/ importerów/ dziennikarzy/ przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu z branży metalowo - odlewniczej w terminie 20-25 września 2026 r. realizowanej w ramach projektu pn.: „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. Misja gospodarcza będzie trwała 6 dni (wraz z przylotem i wylotem zagranicznych uczestników misji) i odbędzie się w terminie 20-25 września 2026 r. na terenie województwa świętokrzyskiego. 3. Uczestnicy przyjazdowej misji gospodarczej to przedsiębiorcy, handlowcy, importerzy, dziennikarze, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu z branży metalowo – odlewniczej, łącznie 10 osób z następujących krajów: Niemcy, Francja, Czechy, kraj skandynawski, Holandia. Zamawiający dopuszcza ewentualną zmianę na liście krajów z inicjatywy wykonawcy, z uwagi na trudność pozyskania firm z wyżej wskazanych lokalizacji, z zastrzeżeniem, iż każdy, nowy kraj wskazany przez wykonawcę powinien uzyskać akceptację zamawiającego, a wykonawca może zmienić maksymalnie 2 kraje z powyższej listy. Zamawiający dopuszcza realizację misji dla mniejszej liczby uczestników (minimum 8 osób). 4. Liczba osób reprezentujących Zamawiającego (Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach) to 5 osób. 5. Do zadań Wykonawcy należeć będzie m.in.: 1) zabezpieczenie logistyczne misji gospodarczej, 2) obsługa misji gospodarczej w zakresie zapewnienia lotów, zapewnienia wymaganych wiz wjazdowych do Polski i ubezpieczenia uczestników, 3) obsługa misji gospodarczej w zakresie transportu lądowego, 4) obsługa misji gospodarczej w zakresie zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia, 5) obsługa misji gospodarczej w zakresie zapewnienia opiekuna misji i tłumaczenia konsekutywnego, 6) obsługa medialna misji. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. 7. Wykonawca zobowiązany jest do podawania informacji, że przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021 – 2027, projektu internacjonalizacji przedsiębiorstw województwa świętokrzyskiego pn. „Świętokrzyskie dla biznesu”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, stosowania we wszystkich materiałach dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia logotypów dostarczonych przez Zamawiającego (FEŚ 2021 – 2027, Województwo Świętokrzyskie, flaga Unii Europejskiej), flaga Polski oraz stosowania szczegółowych wytycznych dotyczących promocji projektu zawartych na stronie: https://funduszeueswietokrzyskie.pl/. 8. Zamawiający informuje, iż nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Interne Kennung: OK-III.272.1.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: adres internetowy strony prowadzonego postępowania: https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,226164,b49da220f122bf72746525796de5dbfb.html
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001