2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzuim en infectiepreventie
Beschreibung: Betreft een aanbesteding voor software voor de Arbo en infectiepreventie in Amsterdam UMC. Ter ondersteuning van ons werkproces omtrent Verzuimregistratie, re-integratie, en vaccinatie van onze werknemers. Organisatie bevat circa 18.000 medewerkers met potentieel verzuim.
Interne Kennung: RD0003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Abrbo en infectiepreventie
Beschreibung: Levering van software ter ondersteuning van het werkproces van de Arbo en infectiepreventie in Amsterdam UMC. Arbo en infectiepreventie wordt in omgeving geplaatst met circa 18.000 medewerkers
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: contractduur 5 jaar met 1 optioneel jaar.