2. Verfahren
Verfahren
Titel: NMR spektrometr pro Farmaceutickou fakultu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je koupě nukleární magnetické rezonance (NMR spektrometru) včetně hlavní a záložní sondy, sondy pro pevnou fázi, autosampleru, modulu pro flow NMR a recyklátoru kryo kapalin. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MU-ZAK/25118/2026/3092516/RMU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001