2. Verfahren
Verfahren
Titel: een geïntegreerd maaltijdbeheersysteem
Beschreibung: Zorgpunt Waasland is op zoek naar een geïntegreerd maaltijdbeheersysteem. Hiervoor wenst ze via een raamovereenkomst de nodige software en bijhorende consultancydiensten aan te schaffen. De voedselbereiding en bedeling wordt verzorgd door 5 centrale keukens en een team van diëtisten en logopedisten. Het Zorgpunt is op zoek naar een systeem dat dit voor een stuk zal automatiseren en volledig zal digitaliseren.
Interne Kennung: PPP0O4-5275/6048/(DW 2026 - 5275)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: (DW 2026 - 5275)_1