See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie terenów zieleni – 10 zadań
Beschreibung: Zagospodarowanie terenów zieleni – 10 zadań
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: 1.Zielone serca dzielnicy: Piecki Migowo, Chełm, Orunia Górna Zbiornik Augustowska Kwietnik przy zbiorniku Augustowska
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszej Umowy możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie do 100% zakresu ilościowego każdego rodzaju usług i robót świadczonych w okresie obowiązywania umowy
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: 2. Jar Wilanowski bardziej parkowy i Zielone serca dzielnicy: Piecki Migowo, Chełm, Orunia Górna (Jar Wilanowski). Flaga Polski z biało- czerwonych róż parkowych w Jarze Wilanowskim
Interne Kennung: 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszej Umowy możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie do 100% zakresu ilościowego każdego rodzaju usług i robót świadczonych w okresie obowiązywania umowy określonych w kosztorysie, stanowiącym załącznik nr 2 do umowy, w przypadku: 1) powiększenia powierzchni istniejących terenów zieleńców, 2) objęcia zagospodarowaniem nowego terenu zieleńca. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego następuje poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym zakresie.
Los: LOT-0003
Titel: 4
Beschreibung: 4. Zagospodarowanie zielenią dzikiego wysypiska śmieci – Bitwy pod Lenino
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0004
Titel: 5
Beschreibung: 5. Pętle autobusowe Góralska, Leśna Góra, Matemblewo powinny być piękne a
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0005
Titel: 6
Beschreibung: 6. Rewitalizacja zieleni w dzielnicy Młyniska
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0006
Titel: 7
Beschreibung: 7. Zielone ulice Nowego Portu
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0007
Titel: 8
Beschreibung: 8. Zielona skarpa przy Hausbrandta
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0008
Titel: 9
Beschreibung: 9. Zagospodarowanie skarp na wjeździe na osiedlu ul. Wojskiego/Łostowicka
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0009
Titel: 10
Beschreibung: 10. Pusty Staw Stogi- sport, rekreacja, wypoczynek
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0010
Titel: 11
Beschreibung: 11. Dzielnica Suchanino - BO “Zielone Suchanino”, Dzielnica Wzgórze Mickiewicza – BO „Nowogródzka – renowacja i modernizacja terenu zielonego” Zagospodarowanie pasów zieleni przy ul. Beethovena
Interne Kennung: 11